mihalchuk_1974 (mihalchuk_1974) wrote,
mihalchuk_1974
mihalchuk_1974

Больше трех - не собираться, шаг влево, шаг вправо - побег, прыжок на месте......

У Криму вчителям заборонено збиратися більше трьох – екс-директор школи
У Криму вчителі не можуть зустрічатися колективом через побоювання бути звинуваченими в змові. Про це розповіла колишня директорка української школи в Євпаторії Ольга Тимошенко.

В інтерв'ю виданню «Дзеркало тижня.Україна» вона розповіла, що була змушена виїхати з Криму після його анексії Росією.

«Якщо ти не співаєш гімн Росії і пісню про Путіна, можеш залишитися без роботи. Кожен директор школи щомісяця пише в ФСБ звіти: що він чув від своїх вчителів і батьків проти Росії, хто висловлюється на користь України. Вчителям заборонено збиратися більше трьох. У нас була хороша традиція – посиденьки за чаєм в бібліотеці. Тепер не можна зустрічатися колективом: запідозрять у змові або бунті проти Росії», – зазначила вона.

Крим анексований Росією 20 лютого 2014 року. Верховна Рада України офіційно оголосила цю дату початком тимчасової окупації півострова.

Перевод:
В интервью изданию «Зеркало недели.Украина» она рассказала, что была вынуждена уехать из Крыма после его аннексии Россией. «Если ты не поешь гимн России и песню про Путина, можешь остаться без работы. Каждый директор школы ежемесячно пишет в ФСБ отчеты: что он слышал от своих учителей и родителей против России, кто высказывается в пользу Украины. Учителям запрещено собираться больше трех. У нас была хорошая традиция – посиделки за чаем в библиотеке. Теперь нельзя встречаться коллективом: заподозрят в сговоре или бунте против России», – отметила она.
http://ua.krymr.com/content/news/27285306.html

Песня, видимо вот эта:
Tags: Война на Украине, Долбодятлы, йумар
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments